Difference between revisions of "Beta 10 Results"
From TVS Wiki
Jump to navigationJump to search| Line 5: | Line 5: | ||
{| | {| | ||
| − | + | !Position!!Name!!Legion!!Score!!Destroyed | |
|- | |- | ||
|1||grolsch {V}||Tibran||225733||N/A | |1||grolsch {V}||Tibran||225733||N/A | ||
|- | |- | ||
| − | |2 CIENTIFICO Boraxian 213248 411 | + | |2||CIENTIFICO||Boraxian||213248||411 |
|- | |- | ||
| − | |3 Jopie Tibran 213191 N/A | + | |3||Jopie||Tibran||213191||N/A |
|- | |- | ||
| − | |4 NEGRO_PALMA Tibran 210279 | + | |4||NEGRO_PALMA||Tibran||210279||415 |
|- | |- | ||
| − | |5 Darlok Ajaxian 195830 N/A | + | |5||Darlok||Ajaxian||195830||N/A |
|- | |- | ||
| − | |6 gurulo Ajaxian 192975 N/A | + | |6||gurulo||Ajaxian||192975||N/A |
|- | |- | ||
| − | |7 lezuz Ajaxian 186916 N/A | + | |7||lezuz||Ajaxian||186916||N/A |
|- | |- | ||
| − | |8 SIURAS Ajaxian 185046 444 | + | |8||SIURAS||Ajaxian||185046||444 |
|- | |- | ||
| − | |9 IMPRESSION Tibran 184683 325 | + | |9||IMPRESSION||Tibran||184683||325 |
|- | |- | ||
| − | |10 Sandra {V} Ajaxian 172393 N/A | + | |10||Sandra {V}||Ajaxian||172393||N/A |
|- | |- | ||
| − | |11 SITIC Unrecorded 169649 308 | + | |11||SITIC||Unrecorded||169649||308 |
|- | |- | ||
| − | |12 HellDogC {V} Ajaxian 166207 N/A | + | |12||HellDogC {V}||Ajaxian||166207||N/A |
|- | |- | ||
| − | |13 DOMADOR Boraxian 161178 321 | + | |13||DOMADOR||Boraxian||161178||321 |
|- | |- | ||
| − | |14 Zooler Ajaxian 159966 N/A | + | |14||Zooler||Ajaxian||159966||N/A |
|- | |- | ||
| − | |15 Xin {V} Ajaxian 157824 N/A | + | |15||Xin {V}||Ajaxian||157824||N/A |
|- | |- | ||
| − | |16 CHAKEÑO Krilgorian 157123 297 | + | |16||CHAKEÑO||Krilgorian||157123||297 |
|- | |- | ||
| − | |17 -=BARRY19=- Tibran 155057 276 | + | |17||-=BARRY19=-||Tibran||155057||276 |
|- | |- | ||
| − | |18 SERGIO Boraxian 154628 309 | + | |18||SERGIO||Boraxian||154628||309 |
|- | |- | ||
| − | |19 Jeffrey {V} Ajaxian 153998 N/A | + | |19||Jeffrey {V}||Ajaxian||153998||N/A |
|- | |- | ||
| − | |20 MOTORHEAD Ajaxian 153291 409 | + | |20||MOTORHEAD||Ajaxian||153291||409 |
|- | |- | ||
| − | |21 DARTH_FOOL Boraxian 136232 433 | + | |21||DARTH_FOOL||Boraxian||136232||433 |
|- | |- | ||
| − | |22 ==valdano== Ajaxian 134729 N/A | + | |22||==valdano==||Ajaxian||134729||N/A |
|- | |- | ||
| − | |23 socrates Boraxian 134596 N/A | + | |23||socrates||Boraxian||134596||N/A |
|- | |- | ||
| − | |24 DAMIAN Tibran 130782 227 | + | |24||DAMIAN||Tibran||130782||227 |
|- | |- | ||
| − | |25 TUMNARDOK Boraxian 128511 432 | + | |25||TUMNARDOK||Boraxian||128511||432 |
|- | |- | ||
| − | |26 DAVID Boraxian 124580 362 | + | |26||DAVID||Boraxian||124580||362 |
|- | |- | ||
| − | |27 PICAFLOR Tibran 121342 228 | + | |27||PICAFLOR||Tibran||121342||228 |
|- | |- | ||
| − | |28 Hermione Krilgorian 119956 N/A | + | |28||Hermione||Krilgorian||119956||N/A |
|- | |- | ||
| − | |29 OROCHINAGI Krilgorian 119591 264 | + | |29||OROCHINAGI||Krilgorian||119591||264 |
|- | |- | ||
| − | |30 MANWE Ajaxian 119391 443 | + | |30||MANWE||Ajaxian||119391||443 |
|} | |} | ||
[[Category:Game Results]] | [[Category:Game Results]] | ||
Revision as of 01:01, 23 May 2007
- Winners: Krilgorians
- 2nd: Boraxians
- 3rd: Ajaxians
- 4th: Tibrans
| Position | Name | Legion | Score | Destroyed |
|---|---|---|---|---|
| 1 | grolsch {V} | Tibran | 225733 | N/A |
| 2 | CIENTIFICO | Boraxian | 213248 | 411 |
| 3 | Jopie | Tibran | 213191 | N/A |
| 4 | NEGRO_PALMA | Tibran | 210279 | 415 |
| 5 | Darlok | Ajaxian | 195830 | N/A |
| 6 | gurulo | Ajaxian | 192975 | N/A |
| 7 | lezuz | Ajaxian | 186916 | N/A |
| 8 | SIURAS | Ajaxian | 185046 | 444 |
| 9 | IMPRESSION | Tibran | 184683 | 325 |
| 10 | Sandra {V} | Ajaxian | 172393 | N/A |
| 11 | SITIC | Unrecorded | 169649 | 308 |
| 12 | HellDogC {V} | Ajaxian | 166207 | N/A |
| 13 | DOMADOR | Boraxian | 161178 | 321 |
| 14 | Zooler | Ajaxian | 159966 | N/A |
| 15 | Xin {V} | Ajaxian | 157824 | N/A |
| 16 | CHAKEÑO | Krilgorian | 157123 | 297 |
| 17 | -=BARRY19=- | Tibran | 155057 | 276 |
| 18 | SERGIO | Boraxian | 154628 | 309 |
| 19 | Jeffrey {V} | Ajaxian | 153998 | N/A |
| 20 | MOTORHEAD | Ajaxian | 153291 | 409 |
| 21 | DARTH_FOOL | Boraxian | 136232 | 433 |
| 22 | ==valdano== | Ajaxian | 134729 | N/A |
| 23 | socrates | Boraxian | 134596 | N/A |
| 24 | DAMIAN | Tibran | 130782 | 227 |
| 25 | TUMNARDOK | Boraxian | 128511 | 432 |
| 26 | DAVID | Boraxian | 124580 | 362 |
| 27 | PICAFLOR | Tibran | 121342 | 228 |
| 28 | Hermione | Krilgorian | 119956 | N/A |
| 29 | OROCHINAGI | Krilgorian | 119591 | 264 |
| 30 | MANWE | Ajaxian | 119391 | 443 |